Nafukovací lehátka

Prohlédnuté produkty

Nové Intex 56283 vodní meloun Zobrazit větší

Intex 56283 vodní meloun

Nový produkt

899,00 Kč s DPH

Více informací

Intex 56283 vodní meloun

INTEX 56283 - Originální kulaté nafukovací lehátko na vodu s realistickým foto potiskem ve tvaru vodního melounu. Po obvodu umístěny úchytky s lanem. Plavidlo vhodné pro starší děti nebo pro dospělé. Reálné 3D vyobrazení (realistický potisk, vodní meloun, ovoce, zelenina). Baleno v krabici. Je potřeba na něčem měkkém ležet, nechat se kolébat vlnami, nebo se jen nechat táhnout po hladině. S touto matrací budete na vodě nepřéhlednutelní!

Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě. Ať už se jedná o lehátko, plovací kruh, vestu, rukávky nebo člun pro budoucí mořeplavce, plavecké brýle a potápěčské sety pro nastávající oceánology nebo třeba bazénky pro menší a větší vodomily, kteří se chtějí jen tak ráchat, určitě jim tyto vodní hračky udělají velkou radost! Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla žádná pořádná dovolená. Ideální společník na lenošení na letní dovolené u vody - u moře, na pláži či u rybníka. Ve vodě můžete zažít spousty zábavy!

Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály. Vyrobeno z kvalitního, zdravotně nezávadného vinylu. Neobsahuje ftaláty, ani latex. Opravná záplata přiložena.

  • Rozměry balení (š v h): 36 x 30 x 11cm

  • Rozměry výrobku (š v): 183 x 23cm

  • Max. nosnost: 200kg

  • Materiál: vinyl (PVC)

  • Obsah balení: matrace, opravný set

Cena je uvedena za 1 kus výrobku

Výrobek je vhodný pro děti od 14 let

5 dalších produktů ve stejné kategorii: